| Merknaam: | WPVAC |
| Modelnummer: | Jpk-41A |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | negotiable |
| Levertijd: | 15-30 dagen |
JPK-41A Vacuüm Relais Schakelaar Hoogspanning DC5KV Draagt 30A Stroom Spoelspanning 26.5VDC
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Testspanning | 6 kV |
| Piekspanning | 5kV |
| Stroomsterkte (RMS) | 25 ampère |
| Contact Sluitsnelheid | 10 MS (Milliseconden) |
| Contact Openingssnelheid | 10 MS (Milliseconden) |
| Geschatte Levensduur Operaties | 1.000.000 |
| Spoelweerstand | 290 Ohm |
| Spoelspanning | 26.5 VDC |
| Speciale Opmerking Spoel: Intermitterende duty, ALLEEN PULS (Laat spoelen niet bekrachtigd)! | |
| Afmeting | Waarde |
|---|---|
| Max. Lengte | 61.5mm |
| Max. Diameter | 13.3 mm |
| Montageflens | 16.51 mm |
| Gewicht | 28.00 g |
| Montage: Met kleine diameter flens voor montage door een gat, kan een geschikte rubberen grommet worden gebruikt. | |
Conditie: Nieuw, ongebruikt. (Opmerking: Bestel dit type, stuur dan de volledige typen, zoals JPK41A334.)
Dit type is vergelijkbaar met G41A, GL41A, RF41A, K41A types.
Vacuüm relais spelen een cruciale rol wanneer hoog vermogen en lage RF-verliezen vereist zijn:
Vacuüm relais zijn uitstekend voor toepassingen met hoge inschakelstromen en stabiele lekstromen, en zijn de perfecte oplossing voor lage lekstromen en hoge draagstroomtoepassingen:
De foto's die in onze winkel worden getoond, zijn door ons gemaakt op basis van de werkelijke producten. Vanwege verschillende monitor- en helderheidsinstellingen kunnen er normale kleine kleurverschillen bestaan. Gelieve geen geschil rechtstreeks aan te gaan zonder contact met ons op te nemen.
De vermelde vracht is slechts een referentie, baseer u op de werkelijke vracht wanneer de producten naar u worden verzonden.
Wanneer u een bestelling plaatst, kies dan een verzendmethode en betaal voor de bestelling inclusief de verzendkosten. We sturen de artikelen binnen 5 dagen nadat uw betaling is voltooid.
De levertijd van alle internationale zendingen kan variëren als gevolg van verschillen in de douaneafhandelingstijden in individuele landen, wat van invloed kan zijn op hoe snel uw product wordt geïnspecteerd.
Kopers zijn verantwoordelijk voor alle extra douanekosten, makelaarskosten, rechten en belastingen voor invoer in uw land. Deze extra kosten kunnen worden geïnd op het moment van levering. We zullen geen verzendkosten terugbetalen voor geweigerde zendingen.
De verzendkosten zijn exclusief invoerbelastingen en kopers zijn verantwoordelijk voor douanerechten.
We verzenden via DHL, UPS, FEDEX of EMS. We selecteren de snelle en betrouwbare manier voor levering. Artikelen worden binnen 5 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden. Wij zijn niet verantwoordelijk voor verkeerde of onbestelbare adressen.
Levertijd: Per UPS, DHL, FEDEX: 5-7 werkdagen naar de meeste landen.
Wanneer u de bestelde artikelen binnen 48 uur ontvangt, controleer ze dan eerst zorgvuldig om te zien of ze beschadigd zijn of niet. Als sommige artikelen kapot zijn, informeer ons dan op tijd. Laat geen slechte feedback achter of stuur de goederen naar ons terug zonder contact met ons op te nemen. Maak je geen zorgen, wij zijn verantwoordelijk voor je aankopen in onze winkel.
Nadat u de bestelde artikelen heeft ontvangen, heeft u binnen 15 dagen, als u niet tevreden bent met onze producten en service, recht op een terugbetaling of sturen we u onmiddellijk nieuwe toe.
De koper moet er echter voor zorgen dat de geretourneerde artikelen zich in hun oorspronkelijke staat bevinden. Als de artikelen beschadigd of verloren gaan wanneer ze worden geretourneerd, is de koper verantwoordelijk voor dergelijke schade of verlies, en zullen we de koper geen volledige terugbetaling geven. De koper moet proberen een claim in te dienen bij het logistieke bedrijf om de kosten van schade of verlies te verhalen.
De koper is verantwoordelijk voor de verzendkosten om de artikelen te retourneren.
We bieden 1 maand gratis vervanging. Kopers kunnen binnen 15 dagen na ontvangst van het product een vervanging aanvragen. De koper moet het product in de originele staat aan ons retourneren en de verzendkosten voor de retourzending dragen.
We bieden 12 maanden gratis onderhoud. Als een onderdeel moet worden vervangen, moet de koper ook betalen voor de kosten van de te vervangen onderdelen.
Voordat u de artikelen retourneert, dient u het retouradres en de logistieke methode bij ons te bevestigen. Nadat u de artikelen aan het logistieke bedrijf heeft gegeven, stuur ons dan het trackingnummer. Zodra we de artikelen hebben ontvangen, zullen we ze zo snel mogelijk repareren of omruilen.
Uw tevredenheid en positieve feedback zijn erg belangrijk voor ons. Laat positieve feedback en 5 sterren achter als u tevreden bent met onze artikelen en diensten.
Als u problemen heeft met onze artikelen of diensten, neem dan gerust eerst contact met ons op voordat u negatieve feedback achterlaat. We zullen ons best doen om eventuele problemen op te lossen en u de beste klantenservice te bieden.
Als ik niet online ben, stuur me dan een e-mail. Ik zal u zo snel mogelijk antwoorden.