| Merknaam: | WPVAC |
| Modelnummer: | Jpk-47A |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | negotiable |
| Levertijd: | 15-30 dagen |
| Testspanning | 9 kV |
| Spitsspanning | 8 kV |
| Stroomversterkers (RMS) | 12 ampère |
| Contact dichtbij snelheid | 10 ms (milliseconden) |
| Contactvrijlatingssnelheid | 10 ms (milliseconden) |
| Operaties met een nominale levensduur | 1,000,000 |
| Spiraalweerstand | 290 Ohm |
| Spiraalspanning | 26.5 VDC |
| Speciale opmerking voor de spoel: | Intermitterende dienst, PULSE ONLY (laat spoelen niet met stroom achter)! |
| Maximale lengte | 63.5 mm |
| Maximale diameter | 13.3 mm |
| Montageflens | 16.51 mm |
| Gewicht | 28.00 g |