| Merknaam: | WPVAC |
| Modelnummer: | Jpk-47B |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | negotiable |
| Levertijd: | 15-30 dagen |
JPK-47B SPST-NC Vacuum Relay Switch Hoogspanning DC8KV Draagstroom 12A Spiraalspanning 26,5VDC
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Testspanning | 9 kV |
| Spitsspanning | 8 kV |
| Stroomversterkers (RMS) | 12 ampère |
| Contact dichtbij snelheid | 10 ms (milliseconden) |
| Contactvrijlatingssnelheid | 10 ms (milliseconden) |
| Operaties met een nominale levensduur | 1,000,000 |
| Spiraalweerstand | 290 Ohm |
| Spiraalspanning | 26.5 VDC |
| Speciale opmerking voor spoel | Intermitterende dienst, PULSE ONLY (laat spoelen niet met stroom achter)! |
| Afmeting | Waarde |
|---|---|
| Maximale lengte | 63.5 mm |
| Maximale diameter | 13.3 mm |
| Montageflens | 16.51 mm |
| Gewicht | 28.00 g |
| Montage | Met een kleine doorsnede flens voor montage door een gat kan een rubberen grommet van de juiste grootte worden gebruikt. |
Nieuw, ongebruikt. (Opmerking: als u dit type bestelt, stuurt u de volledige typen, zoals JPK47B334.)
Dit type is vergelijkbaar met G47B, GL47B, RF47B, K47B.
Vacuümrelais spelen een belangrijke rol wanneer er een hoog vermogen en lage RF-verliezen nodig zijn.
Vacuümrelais zijn ideaal voor toepassingen met een hoge in-rush- en stabiele lekstroom en zijn de perfecte oplossing voor toepassingen met een lage lekstroom en een hoge draagstroom.
De foto's die in onze winkel worden getoond, zijn door ons genomen op basis van de werkelijke producten. Vanwege verschillende monitor- en helderheidsinstellingen kunnen er normale kleine kleurverschillen zijn.Maak geen geschil zonder contact met ons op te nemen..
De aangegeven vracht is uitsluitend ter referentie, gebruik de werkelijke vracht wanneer de producten naar u worden verzonden.
Wanneer u een bestelling plaatst, kiest u een verzendmethode en betaalt u de bestelling inclusief de verzendkosten.
De levertijd voor alle internationale zendingen kan verschillen als gevolg van verschillen in de tijd voor de douaneverklaring in de verschillende landen, wat van invloed kan zijn op de snelheid waarmee uw product wordt geïnspecteerd.
Kopers zijn verantwoordelijk voor alle extra douanerechten, makelaarsrechten, rechten en belastingen voor de invoer in uw land.We zullen de verzendkosten niet terugbetalen voor geweigerde zendingen..
De verzendkosten zijn exclusief invoerbelasting en de koper is verantwoordelijk voor de douanerechten.
Wij verzenden per DHL, UPS, FEDEX of EMS. Wij selecteren de snelle en betrouwbare manier van levering. De artikelen worden binnen 5 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.We zijn niet verantwoordelijk voor verkeerde of niet-afgeleverde adressen..
Door UPS, DHL, FEDEX: 5-7 werkdagen naar de meeste landen.
Wanneer u de bestelde artikelen binnen 48 uur ontvangt, controleert u ze dan eerst zorgvuldig om te controleren of ze beschadigd zijn of niet.Laat alsjeblieft geen negatieve feedback achter of breng de goederen niet terug zonder eerst contact met ons op te nemen.We zijn verantwoordelijk voor uw winkelervaring in onze winkel.
Na ontvangst van de bestelde artikelen, binnen 15 dagen als u niet tevreden bent met onze producten en dienstverlening, zullen we u onmiddellijk terugbetalen of opnieuw nieuwe artikelen sturen.
De koper moet er echter voor zorgen dat de teruggestuurde artikelen in hun oorspronkelijke staat zijn.En we geven geen volledige terugbetaling.De koper moet proberen een vordering in te dienen bij de logistieke onderneming om de kosten van schade of verlies te vergoeden.
De koper is verantwoordelijk voor de verzendkosten voor het retourneren van de artikelen.
We bieden een maand gratis vervanging aan. Kopers kunnen binnen 15 dagen na ontvangst van het product een vervanging aanvragen.De koper moet het product in originele staat retourneren en de verzendkosten voor retourzending dragen..
Als een onderdeel vervangen moet worden, moet de koper ook de kosten van de te vervangen onderdelen betalen.
Voor het retourneren van de artikelen, bevestig het retouradres en de logistieke methode bij ons.Zodra we de spullen ontvangen., zullen we ze zo snel mogelijk repareren of vervangen.
Uw tevredenheid en positieve feedback zijn erg belangrijk voor ons. Laat een positieve feedback achter en 5 sterren als u tevreden bent met onze artikelen en diensten.
Als u problemen heeft met onze producten of diensten, neem dan eerst contact met ons op voordat u negatieve feedback achterlaat..
Als we niet online zijn, stuur ons dan een e-mail. We zullen u zo snel mogelijk antwoorden.