| Merknaam: | WPVAC |
| Modelnummer: | Jpk-20A |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | negotiable |
| Levertijd: | 15-30 dagen |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Testspanning | 30 kV |
| Spitsspanning | 28 kV |
| Draagstroom (RMS) | 110A |
| Contact bedieningssnelheid | 18 seconden |
| Contactvrijlatingssnelheid | 10 ms |
| Operaties met een nominale levensduur | 2,000,000 |
| Spiraalweerstand | 120 Ohm |
| Spiraalspanning | 24 VDC |
| Afmeting | Waarde |
|---|---|
| Maximale lengte | 101.6mm |
| Maximale diameter | 51 mm |
| Montageflens | 33 mm |
| Gewicht | 330 g |