| Merknaam: | WPVAC |
| Modelnummer: | Jhc-5 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | negotiable |
| Levertijd: | 15-30 dagen |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Testspanning | 5kV |
| Piekspanning | 3.5kV |
| Stroomdraagvermogen (RMS) | 8 ampère |
| Contactbedrijfssnelheid | 15MS (Milliseconden) |
| Contactvrijgavesnelheid | 19MS (Milliseconden) |
| Geschatte Levensduur Operaties | 1.000.000 |
| Spoelweerstand | 335 Ohm |
| Spoelspanning | 26,5 VDC |
| Afmeting | Waarde |
|---|---|
| Maximale Lengte | 36mm |
| Maximale Diameter | 18,5mm |
| Montageflens | 16mm |
| Gewicht | 28 g |