| Merknaam: | WPVAC |
| Modelnummer: | Jpk-20A |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | negotiable |
| Levertijd: | 15-30 dagen |
HV Relais JPK-22A SPST-NO Vacuümrelais Schakelaar Hoogspanning DC28KV Draagt 65A Stroom
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Testspanning | 30kV |
| Piekspanning | 28kV |
| Stroomsterkte (RMS) | 65 ampère |
| Contactbedrijfssnelheid | 18MS (Milliseconden) |
| Contactvrijgavesnelheid | 10MS (Milliseconden) |
| Nominale levensduur operaties | 2.000.000 |
| Spoelweerstand | 120 Ohm |
| Spoelspanning | 24 VDC |
| Afmeting | Waarde |
|---|---|
| Maximale lengte | 101,6 mm |
| Maximale diameter | 51 mm |
| Montageflens | 33 mm |
| Gewicht | 330g |
Met een flens met kleine diameter voor montage door een gat, kan een rubberen doorvoertule van geschikte grootte worden gebruikt.
Conditie:Nieuw, ongebruikt.
JPK22A is vergelijkbaar met G22A van Gigavac.