| Merknaam: | WPVAC |
| Modelnummer: | Jpk-11 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | negotiable |
| Levertijd: | 15-30 dagen |
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Testspanning | 20 kV |
| Spitsspanning | 15 kV |
| Stroomversterkers (RMS) | 75 ampère |
| Contact bedieningssnelheid | 30 ms (milliseconden) |
| Contactvrijlatingssnelheid | 10 ms (milliseconden) |
| Operaties met een nominale levensduur | 1000,000 |
| Spiraalweerstand | 240 Ohm |
| Spiraalspanning | 27 VDC |
| Maximale lengte | 103 mm |
| Maximale diameter | 40 mm |
| Montageflens | 60 mm |
| Gewicht | 380 g |
| Montage | Met een kleine doorsnede flens voor montage door een gat kan een rubberen grommet van de juiste grootte worden gebruikt. |
| Voorwaarde | Nieuw, niet gebruikt. |