| Merknaam: | WPVAC |
| Modelnummer: | Jpk-7 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | negotiable |
| Levertijd: | 15-30 dagen |
De JPK-7 DPDT Vacuum Relay Switch heeft een hoogspannings DC25KV-capaciteit met een draagcapaciteit van 150A.die resulteert in minimale contact slijtage en langere levensduur. Ideaal voor toepassingen voor het schakelen van belastingen waarbij een hoge breukspanning, een snelle boogdoofing en compacte afmetingen vereist zijn.
Breed gebruikt in zwakke stroomcontrole toepassingen, waaronder medische apparatuur (hartpacemakers, MRI), hoogfrequente antenne koppeling, radarsystemen, condensator ontlading circuits, en meer.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Testspanning | 30 kV |
| Spitsspanning | 25 kV |
| Draagstroom (RMS) | 150A |
| Contact bedieningssnelheid | 100 ms |
| Contactvrijlatingssnelheid | 15 ms |
| Operaties met een nominale levensduur | 1,000,000 |
| Spiraalweerstand | 60Ω |
| Spiraalspanning | 24VDC |
| Afmeting | Waarde |
|---|---|
| Maximale lengte | 197 mm |
| Maximale diameter | 60 mm |
| Montageflens | 90 mm |
| Gewicht | 1600 g |
Bevestiging: beschikt over een kleine diameter flenster voor door-gat bevestiging.
Nieuw, niet gebruikt.