| Merknaam: | WPVAC |
| Modelnummer: | Jpk-13 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | negotiable |
| Levertijd: | 15-30 dagen |
DPDT Vacuüm DPDT Relaisschakelaar DC12KV 50A Voor testapparatuur en instrumentatie
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Testspanning | 15 kV |
| Spitsspanning | 12 kV |
| Stroomversterkers (RMS) | 50 ampère |
| Contact bedieningssnelheid | 20 ms (milliseconden) |
| Contactvrijlatingssnelheid | 8 ms (milliseconden) |
| Operaties met een nominale levensduur | 1000,000 |
| Spiraalweerstand | 285 Ohm |
| Spiraalspanning | 26.5VDC |
| Afmeting | Waarde |
|---|---|
| Maximale lengte | 89 mm |
| Maximale diameter | 26 mm |
| Montageflens | 36 mm |
| Gewicht | 380 g |
Montage:Met een kleine doorsnede flens voor montage door een gat kan een rubberen grommet van de juiste grootte worden gebruikt.
Voorwaarde:Nieuw, niet gebruikt.
JPK-13 is een klein volume, en goed voor de signaal feedback toepassingen nodig.
Voordat u items retourneert, bevestigt u het retouradres en de logistieke methode bij ons. Na verzending, verstrekt u het trackingnummer. We repareren of ruilen de artikelen zodra we ze ontvangen..